Reference

Komerční banka, a.s.

Raventia s.r.o se od roku 2007 podílí na řadě projektů v různých oblastech banky. Mezi tyto patří Internetové bankovnictví, oblast antifraudu a scoringu, správa Centrální DB klientů a Archivace dat.

Naši zaměstnanci pracují ke spokojenosti zadavatelů na pozicích analytiků, vývojářů J2EE a DB a testerů. Dlouhodobá spolupráce je potvrzením kvality odvedené práce a stability Raventie jako dodavatele.

Česká Pojišťovna, a.s.

Od roku 2004 působí v rámci České pojišťovny a.s. tým, který se specializuje nejen na analytické a konzultační práce, ale také na vývoj a úpravy aplikací. Většina projektů v oblasti paperless office, podpora a řízení distribučních kanálů, CRM a datové kvality realizovaných tímto týmem byla dodána komplexně (tj. byly zastřešeny všechny fáze projektu od analýzy až po nasazení do pilotního provozu). Kvalita realizovaných projektů a jejich „dotažení do konce“ včetně dlouhodobé podpory je pro nás zásadním kritériem úspěšnosti.

Na základě zkušeností a znalostí týmu jsme schopni poskytnout bohaté konzultační, analytické a řídící kompetence, jejichž kvalitu můžeme doložit akceptovanými analýzami a architektonickými návrhy více než 20 implementačních projektů a také vyhotovením 10 high level design dokumentů, resp. studií proveditelnosti.